Questy

Sortuj Questy według Logo
Questy z kategorii
Questy z województw
Szukaj
Środa, 01 czerwiec 2022 15:59
Nie oddano jeszcze głosu

NA CO PATRZY FLORIAN?

Podczas wędrówki questem poznasz różne miejsca i ciekawe historie z nimi związane. Dowiesz się też o osobach ważnych dla Brzeska.

Środa, 01 czerwiec 2022 15:48
Nie oddano jeszcze głosu

KTÓRĘDY, KTÓRĘDY ŚCIEŻKA DO PORĘBY?

Wieś Poręba Spytkowska ma swoją długą historię i kryje w sobie wiele legend, zaś malownicze położenie zachęca do pieszych i rowerowych wędrówek.

Środa, 01 czerwiec 2022 15:23
Nie oddano jeszcze głosu

BOCHENIEC GÓRĄ!

Quest pozwala odkryć najciekawsze miejsca krajobrazowe, historyczne i religijne na górze Bocheniec.

Środa, 11 maj 2022 16:44
Nie oddano jeszcze głosu

WIELKIMI DROGAMI DO BRANDYSOWYCH SKARBÓW

Quest opowiada o wielu wydarzeniach historycznych, które miały miejsce w tej niepozornej, z pozoru, wsi.

Środa, 11 maj 2022 16:24
Nie oddano jeszcze głosu

HISTORIA I SZTUKA

Quest opowiada o ciekawych wydarzeniach, miejscach i ludziach związanych z miejscowością Węgrzce. Wędrując questem można się m.in. dowiedzieć jaki znakomity artysta był u schyłku życia związany z Węgrzcami.

Poniedziałek, 07 luty 2022 18:11
Nie oddano jeszcze głosu

MIASTO NAD KOPALNIĄ

Większość turystów ogranicza swoją znajomość Wieliczki do zwiedzania podziemnych korytarzy słynnej na całym świecie Kopalni Soli. A quest poświęcony jest nadziemnym obiektom i pozwala poznać uroki, historię i ciekawe miejsca miasta nad kopalnią.

Środa, 19 styczeń 2022 15:32
Nie oddano jeszcze głosu

Z POZORU SPOKOJNA WIEŚ...

Kozłów to najbardziej na północ wysuniętą gmina województwa małopolskiego. Sama miejscowość leży w sercu gminy. Quest opowiada o historii Kozłowa, ważnych i zadziwiających wydarzeniach i ludziach, którzy byli z historią Kozłowa związani.

Środa, 19 styczeń 2022 12:41
Nie oddano jeszcze głosu

NIE Z KIJEM TO NARTĄ

Pierwszy quest na narty biegowe po Parku Zdrojowym w Rabce-Zdrój. Quest prowadzi ścieżkami Parku Zdrojowego w Rabce i opowiada o historii miasta, jego bogactwach, walorach i ludziach z nią związanych. Trasę można pokonać na nartach biegowych zimą lub spacerem i z kijkami o innych porach roku i w bezśnieżną zimę.

Czwartek, 07 październik 2021 12:00
Nie oddano jeszcze głosu

TROPEM OCHOTNICKICH DZIEJÓW

Quest opowiada o pięknych miejscach i dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na terenie Ochotnicy Dolnej w czasie II wojny światowej i nie tylko...

Czwartek, 07 październik 2021 12:00
Nie oddano jeszcze głosu

NIE TYLKO CYFROWANE…

Quest opowiada o lokalnych artystach, którzy czerpią inspirację z krajobrazu, flory i fauny, charakterystycznych dla regionu. Słowem, dźwiękiem i obrazem utrwalają piękno tych terenów oraz podtrzymują lokalną tradycję i kulturę.

Questy

Aktualności

Logo

WięcejNIE Z KIJEM TO NARTĄ

Pierwszy quest na narty biegowe w Polsce. Zapraszamy w ferie do Rabki-Zdroju i odkrycie historii nie tylko Parku Zdrojowego.

Logo

WięcejWarsztaty i wykłady dziennikarskie

Fundacja MILA włączyła się w działania projektowe Erasmus+ realizowane przez w Krakowie przez Fundację Eurointegracja. Nasi podopieczni wzięli udział w międzynarodowych warsztatach dziennikarskich „Piórem i w obiektywie. Dziennikarstwo kreatywne”. Projekt trwający od 30.06 do 13.07 zgromadził młodzież z Polski i Ukrainy, w sumie 60 osób, po 30 z każdej ze stron.

WięcejNie tylko pałac

Losy jednej budowli i miejscowości, w której stoi mogą być niezwykle burzliwe. Można się o tym przekonać wędrując questem.

WięcejŁukasiewicz i wszystko jasne

Cały rok można szukać informacji o historii światła, co rozświetliło mrok i substancji, która została do tego wykorzystana.

Logo

WięcejReportaż z przejazdu questem Droga Zawierzenia w TVP Łódź.

20 września 2015 TVP Łódź wyemitowała relację z przejazdu questu Droga Zawierzenia w Czarnocinie. Quest poświęcony jest osobie Jana Pawła II i najważniejszym wydarzeniom z życia Ojca Świętego. Składa się z 9 tablic nawiązujących do ważnych momentów drogi Jana Pawła II. Długość trasy to 11 km, którą należy przejechać na rowerze, a zimą na nartach biegowych.

Logo

WięcejOdwiedzaj questy z "Paszportem Questowicza". Nagrody czekają!

Fundacja MiLA zaprasza do wyruszenia na poszukiwanie skarbów! Odkrywaj ciekawe miejsca, poznawaj nieodkryte historie. To wszystko z "Paszportem Questowicza", który możesz odebrać w siedzibie Fundacji.

Logo
Valley Quest
Top