Głosuj na najmilsze miejsce w Polsce w konkursie "Gmina Przyjazna Turystom"


Fundacja MiLA jako Partner Konkursu „Gmina Przyjazna Turystom” serdecznie zaprasza do głosowania na swoje ukochane, najmilsze miejsce w Polsce! Turyści, podróżnicy, internauci wybiorą spośród 15 nominowanych Gmin swego faworyta… najbardziej gościnne dla nich miejsce.

Znamy już 15 MIEJSC nominowanych w Konkursie Gmina Przyjazna Turystom przez komisję ekspertów z zakresu turystyki, marketingu terytorialnego i rozwoju lokalnego. Wśród nich znalazły się zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości, małe gminy które dzięki świadomym działaniom władz i mieszkańców zasługują na tytuł „Gmina Przyjazna Turystom”. 15 Laureatów jest już w gronie miejsc z certyfikatem "Gmina Przyjazna Turystom". To miejsca, w których zapewniona jest zarówno infrastruktura turystyczna, niecodzienne atrakcje dla turystów, wyśmienita lokalna kuchnia, różnorodne formy spędzania czasu wolnego. To miejsca, które mają to COŚ – duszę, klimat, wyróżnik coś co sprawia, że chętnie tam wracamy, polecamy je innym. Przed nami najważniejszy etap – GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW! Turyści, podróżnicy, mieszkańcy, przyjaciele nominowanych MIEJSC zdecydują kto sięgnie po najwyższą nagrodę.

Nagrodą dla Laureatów miejsc od 2 do 6 będzie umieszczenie 5 szlaków turystycznych na nowoczesnej internetowej platformie turystycznej byStep.pl. Gmina, która zyska największe poparcie internautów otrzyma NAGRODĘ GŁÓWNĄ - TURYSTYCZNĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ PRZYGOTOWANA SPECJALNIE DLA NIEJ PRZEZ FIRMĘ 3STEP!

Konkurs odbywa się po raz pierwszy z inicjatywy Municipium S.A. – wydawcy Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". Patronem Honorowym Konkursu jest Podsekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystki Katarzyna Sobierajska. Partnerami Konkursu są Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze i 3step sp. z o. o. Partnerem medialnym Konkursu jest portal podroze.pl

Logo
Valley Quest
Top